Obowiązujące promocje

KAŻDY MIESIĄC INNA OKAZJA Dla zachęcenia naszych klientów do korzystania z usług myjni proponujemy w każdym miesiącu nową ofertę promocyjną. Zapraszamy do naszej siedziby w celu poznania szczegółów. Upusty będą dotyczyły obniżek w określonych godzinach lub na konkretny rodzaj usług.

Wulkanizacja

Każdy zakup oraz wymiana opon wiążą się z koniecznością określenia, jaki rodzaj będzie najlepiej pasował do danego pojazdu. Wyróżniamy następujące typy ogumienia w zależności od wzoru bieżnika:

Kierunkowe – przeznaczone do jazdy w deszczu, zachowują doskonałą przyczepność do podłoża nawet podczas wykonywania manewrów. Bieżnik ma kształt litery V.

Symetryczne – najlepsze do niewielkich aut o małej pojemności a także do samochodów dostawczych. Idealne do bezpiecznej, mało dynamicznej jazdy. Bieżniki są swoimi lustrzanymi odbiciami.

Asymetryczne – uniwersalne rozwiązanie dla kierowców, którym zależy na komforcie jazdy w każdych warunkach. Bieżniki po obu stronach mają inny wygląd.

Wymiana opon

Jest ona konieczna w momencie, gdy bieżnik staje się coraz bardziej płytki (w przypadku ogumienia letniego nie może mieć głębokości mniejszej niż 2,5 mm a zimowego – 4 mm). Powoduje to bowiem mniejszą przyczepność kół do drogi. Należy pamiętać, że w momencie, gdy ogumienie jest zużyte, uszkodzone lub niedostatecznie wytrzymałe, należy natychmiast odwiedzić serwis opon i dokonać ich wymiany.

Nasz serwis oferuje:

  • Sprzedaż opon osobowych, terenowych i dostawczych,
  • Sprzedaż felg stalowych i aluminiowych renomowanych firm,
  • Wymianę opon w zakresie od 10 do 24 cali na profesjonalnych montażownicach,
  • Wyważanie komputerowe kół na najnowocześniejszych wyważarkach,
  • Prostowanie i spawanie felg stalowych i aluminiowych w zakresie 10 do 24 cali,
  • Naprawa ogumienia materiałami o najwyższej jakości,
  • Sezonową przechowalnię ogumienia i kół,
  • Pompowanie kół Azotem,
  • Utylizację zużytych ogumienia.

Dlaczego my?

Każdy z naszych pracowników posiada niezbędną wiedzę i umiejętności do obsługi i serwisu opon osobowych, 4×4, dostawczych oraz w technologii Run on Flat, co potwierdza otrzymany certyfikat. Wulkanizacja w naszej firmie przebiega zatem profesjonalnie i skutecznie.

Sprzęt i urządzenia na których pracujemy są najnowocześniejsze co pozwala nam na obsługę kół od 10 do 24 cali bez jakichkolwiek uszkodzeń czy porysowania felg.

Wyważanie kół odbywa się na wyważarkach o zwiększonej liczbie punktów pomiarowych dzięki czemu koło jest wyważone bardziej precyzyjnie. Program optymalizacji pozwala na zminimalizowanie bicia koła przez odpowiednie ułożenie ogumienia na feldze, co skutkuje poprawieniem toru jazdy, zmniejszeniem oporu toczenia oraz wydłuża jej żywotność o 20%.

Używamy materiałów naprawczych firmy TIP TOP znanej i cenionej marki.

Dbamy o czystość i konserwację wszystkich elementów które są narażone na jakiekolwiek uszkodzenia podczas wymiany. Śruby i nakrętki pokrywamy smarem miedziowym, a następnie dokręcamy kluczem dynamometrycznym z siłą jaką przewiduje producent auta.