Obowiązujące promocje

KAŻDY MIESIĄC INNA OKAZJA Dla zachęcenia naszych klientów do korzystania z usług myjni proponujemy w każdym miesiącu nową ofertę promocyjną. Zapraszamy do naszej siedziby w celu poznania szczegółów. Upusty będą dotyczyły obniżek w określonych godzinach lub na konkretny rodzaj usług.

  • Home
  • Pranie tapicerek

Pranie tapicerek

Wśród szerokiej oferty specjalistycznych usług wykonywanych przez naszą ręczną myjnię samochodową, znajdą Państwo między innymi profesjonalne pranie powierzchni welurowych opierające się na metodzie ekstrakcyjnej. Cały proces czyszczenia tapicerki składa się z kilku następujących po sobie etapów.

Pranie i czyszczenie tapicerki – przebieg

Na samym początku przygotowujemy powierzchnię poprzez jej precyzyjne odkurzenie, mające na celu pozbycie się wszelkich zabrudzeń nierozpuszczalnych. W następnej kolejności przechodzimy do usuwania zaschniętych plam oraz pozostałych nieczystości. Po odpowiednim przygotowaniu powierzchni rozpoczynamy etap ekstrakcyjnego prania tapicerki składającego się z dwóch faz. Zaczynamy od czyszczenia tapicerki poprzez dokładne naniesienie na obicia specjalnego środka piorącego, który rozpuszcza brud. Po odczekaniu od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund przechodzimy do właściwego etapu prania ekstrakcyjnego, polegającego na natrysku suchej lub gorącej piany przy pomocy tak zwanego ekstraktora. W zależności od rodzaju zabrudzeń powyższa czynność może być powtarzana nawet kilka razy. Gdy plamy zostaną już usunięte, samochód jest suszony oraz jeszcze raz odkurzany. Czas przeznaczony na wyschnięcie uzależniony jest od stopnia zabrudzenia oraz panującej na zewnątrz temperatury. Wyczyszczony pojazd jest gotowy do zwrotu właścicielowi.

Oferta naszej firmy

Nasi pracownicy korzystają jedynie z wysokiej jakości kosmetyków samochodowych i środków czyszczących, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie z nawet najtrudniejszymi do usunięcia zabrudzeniami. Wyczyścimy zarówno siedziska i oparcia foteli, tylną kanapę, podsufitkę, bagażnik, a także wykładziny podłogowe i welur na bokach auta.

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania ze specjalistycznej usługi prania tapicerki metodą ekstrakcyjną, którą wykonujemy w naszej warszawskiej myjni samochodowej. Zapewnia nie tylko doskonały efekt, ale również zapobiega pojawieniu się osadu po zastosowaniu środków chemicznych.

Pranie tapicerki materiałowej

W przeciwieństwie do czyszczenia wykończenia ze skóry, pranie tapicerki materiałowej wymaga nieco większej dokładności i umiejętności. W myjni ręcznej W-SPA w Warszawie zajmujemy się dokładnie każdą powierzchnią – dzięki temu obicia foteli czy podsufitka odzyskują swój elegancki wygląd, a wnętrze Twojego samochodu znowu zachęca do podróży. Stosujemy profesjonalne środki myjące – z nami masz pewność, że Twoje auto będzie wyglądać doskonale!

Pranie foteli, tylnej kanapy

W przypadku pojedynczych zabrudzeń lub gdy nie ma konieczności odświeżania całego auta, a tylko foteli i tylnej kanapy, możesz zlecić nam wykonanie prania tapicerki w określonym zakresie. Zadbamy, by materiał na całej powierzchni siedzeń odzyskał swój atrakcyjny, estetyczny wygląd. Jesteśmy dokładni – nie pozwolimy, by po naszej pracy pozostały jakiekolwiek zanieczyszczenia. Zadbamy również o zagłówki i szczeliny.

Pranie podsufitki

Kurz, dym papierosowy, zabawy dzieci czy szaleństwa zwierząt na tylnym siedzeniu potrafią bardzo mocno ubrudzić podsufitkę. Podejmujemy się prania tej części tapicerki w każdym aucie – czy będzie to duży czy mały samochód, autokar czy SUV. Uwaga – jeśli Twoje auto ma już swoje lata, to bardzo możliwe, że pianka trzymająca materiał sufitu już skruszała. W niektórych przypadkach lepiej zamontować nową tkaninę!

Pranie wykładziny dywanowej wnętrza

Elementem, który brudzi się bardzo szybko, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, jest wykładzina dywanowa auta. Pranie tapicerki w tym zakresie wymaga odpowiednich środków i czasu – materiał ten przyjmuje bardzo dużo kurzu, błota czy innych zanieczyszczeń, wnoszonych do auta na butach pasażerów i kierowcy. Jeśli jednak oddasz swój pojazd do naszej myjni w Warszawie, to doprowadzimy wnętrze Twojego samochodu do doskonałego stanu bez względu na stopień zabrudzenia!

Pranie bagażnika

Niezależnie od tego, czy korzystasz z bagażnika tylko od święta, czy to właśnie tam lądują wszystkie Twoje większe i mniejsze zakupy – pranie tapicerki w tym miejscu na pewno dobrze wpłynie na Twoje auto! Pozbędziemy się przykrych zapachów i wszelkich zanieczyszczeń: nieważne, czy zostały spowodowane przez smar od koła zapasowego, rozlany sos czy inny nie dość dobrze zabezpieczony produkt.

Pranie dywaników welurowych

Ponieważ znajdują się pod butami kierowcy i pasażerów, dywaniki welurowe w aucie brudzą się bardzo szybko i mocno – także dlatego, że mają tendencję do wciągania wilgoci. Dlatego gdy decydujemy się na odświeżenie wnętrza auta i pranie tapicerki, tego elementu po prostu nie można pominąć! Dokładnie odkurzamy, a potem sięgamy po środki przeznaczone do tego typu materiału: proszki, płyny i piany.

Pranie tapicerki drzwiowej

To właśnie ten materiał widzą Twoi pasażerowie, gdy zapraszasz ich do swojego auta. Pranie tapicerki drzwiowej powinno odbywać się regularnie – dzięki temu nie dopuszczamy do utrwalenia się plam, możemy też cieszyć się elegancko wyglądającym wnętrzem samochodu. Zamiast jednak tracić czas na szorowanie, lepiej zleć czyszczenie nam! Korzystamy z profesjonalnych środków do mycia aut, mamy także odkurzacze piorące – doprowadzimy Twój samochód do porządku!