Obowiązujące promocje

KAŻDY MIESIĄC INNA OKAZJA Dla zachęcenia naszych klientów do korzystania z usług myjni proponujemy w każdym miesiącu nową ofertę promocyjną. Zapraszamy do naszej siedziby w celu poznania szczegółów. Upusty będą dotyczyły obniżek w określonych godzinach lub na konkretny rodzaj usług.

  • Home
  • Czyszczenie tapicerki

Czyszczenie tapicerki

Za przyjemność z jazdy samochodem w ogromnej mierze odpowiada czystość tapicerki. W końcu kto chce oglądać nieestetyczne plamy na siedzeniach czy oparciach albo kurz gromadzący się w szczelinach czy wewnątrz plastikowych elementów. By zapewnić Ci maksymalny poziom zadowolenia z każdej jazdy, proponujemy profesjonalne czyszczenie tapicerki. Po prostu przyjedź do naszej myjni ręcznej w Warszawie i oddaj w nasze ręce swoje auto.

Usuniemy wszystkie plamy i zabrudzenia, pozbędziemy się kurzu z nawet najtrudniej dostępnych miejsc, a samochód oddamy Ci pachnący i odświeżony. Zobaczysz sam, że w swoim aucie możesz poczuć się tak samo, jak w dniu, w którym je kupiłeś!

Czyszczenie i konserwacja poszycia dachów typu cabrio

Zajmujemy się usuwaniem zabrudzeń i odświeżaniem miękkiego poszycia dachów w kabrioletach. Jeśli dach w Twoim aucie wykonany jest z winylu lub z materiału, a Ty coraz częściej zauważasz, że przydałoby mu się czyszczenie – koniecznie zwróćcie się z tym do nas. Stosujemy odpowiednie szampony samochodowe i miękkie szczotki, dzięki czemu poszycie wygląda zupełnie jak nowe. Dodatkowo możemy także przeprowadzić impregnację.

Czyszczenie wewnętrznych elementów plastikowych

Jeśli wnętrze Twojego auta wydaje Ci się nieestetyczne, to znak, że najwyższa pora zdecydować się na dokładnie czyszczenie elementów z plastiku, znajdujących się w środku. Zajmiemy się wszystkim: od drążka zmiany biegów, przez deskę rozdzielczą i kratki nawiewu, aż po schowek czy elementy na drzwiach. Nie przegapimy żadnego trudnodostępnego miejsca – nasz profesjonalny sprzęt pozwoli nam dotrzeć wszędzie!

Czyszczenie elementów chromowanych wewnętrznych

Zazwyczaj chromowane elementy w samochodach pełnią funkcję ozdobną, dodającą pojazdom klasy. Warto więc regularnie korzystać z usługi czyszczenia tych elementów wnętrza – zwłaszcza, że zaniedbany, chrom bardzo szpeci auto. Na myjni ręcznej W-SPA zadbamy o nałożenie myjących past i o dokładne wypolerowanie powierzchni, dzięki czemu znów będziesz cieszył się lustrzanym efektem w swoim samochodzie.

Czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej – zabrudzenia wynikających z normalnego użytkowania

Nawet najbardziej staranny kierowca i uważni pasażerowie nie uchronią skórzanych elementów wyposażenia przed zabrudzeniem. Twoje auto od czasu do czasu będzie potrzebowało czyszczenia tapicerki – zleć więc wykonanie tej usługi najbardziej drobiazgowym specjalistom w stolicy! Dopasujemy rodzaj stosowanych środków do typu skóry w Twoim aucie, bez względu na to, czy będzie to rodzaj otwarty, czy też zamknięty.

Czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej – zabrudzenia nietypowe i trudne do usunięcia

W nawet najbardziej zadbanym aucie zdarzają się nietypowe, silne zabrudzenia. Nie jesteś jednak skazany na nieestetyczne ślady! Proponujemy Ci czyszczenie tapicerki z wszelkich trudnych plam i śladów. Znajdujemy odpowiednie preparaty dostosowane do typu zabrudzenia i do rodzaju skóry w Twoim aucie, dzięki czemu po naszej pracy nie pozostaje żadne wspomnienie zanieczyszczenia! Nie zwlekaj – im szybciej się zgłosisz, tym lepiej!