Obowiązujące promocje

KAŻDY MIESIĄC INNA OKAZJA Dla zachęcenia naszych klientów do korzystania z usług myjni proponujemy w każdym miesiącu nową ofertę promocyjną. Zapraszamy do naszej siedziby w celu poznania szczegółów. Upusty będą dotyczyły obniżek w określonych godzinach lub na konkretny rodzaj usług.

O Firmie

Istniejemy na polskim rynku od ponad 40 lat. Od zawsze działaliśmy w branży motoryzacyjnej, bo jest to dziedzina w której czujemy się jak przysłowiowa „ryba w wodzie”. Obecnie już drugie pokolenie pracuje nad rozwojem firmy. Od czerwca 2011 roku otworzyliśmy ręczną myjnię samochodową „W spa”.

Podstawowe cele naszej działalności to :

 1. wysoka jakość oferowanych usług
  • doświadczona kadra,
  • wysokiej jakości produkty konserwacji i kosmetyki samochodowej,
  • otwartość na indywidualne potrzeby Klienta,
 2. zapewnienie jak najlepszych warunków Klientom w trakcie trwania usługi
  • wygodna i klimatyzowana poczekalnia,
  • dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej,
  • w ofercie zimne i gorące napoje

Wysoka jakość proponowanych usług i zadowolenie Klienta to dla nas najważniejsze priorytety.

Drodzy Klienci zapraszając Was do korzystania z naszych usług jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi , propozycje odnośnie Waszych potrzeb. Chcemy wspólnie z Wami stworzyć idealne miejsce dla Waszych aut które po setkach przejechanych kilometrów chętnie zanurzą się W SPA przy Banderii 2A.

Serdecznie zapraszamy Szanownych Państwa do odwiedzenia naszej myjni w godzinach otwarcia.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom pracujemy nad stworzeniem programów lojalnościowych zarówno dla Klientów indywidualnych jaki i dla firm.